smartpage.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (3 votes, average: 2,33 out of 10)
Loading...

PISANIE I WYSYŁANIE WIADOMOŚCI 100% DARMOWE

To nie żart, Nasz portal randkowy poważnie jest DARMOWY! Wszystko darmowe na portalu randkowym? To nie żart, zarejestruj konto na portalu randkowym bezpłatnie. Setki Tysięcy Wysłanych Wiadomości! Użytkownicy randek wysłali setki tysięcy wiadomości bo są za darmo! Codziennie Nowe Profile

Każdego dnia setki osób umawiają się na randkę! Tysiące Osób Online, Każdego Dnia! Tak, na serwisie logują się codziennie tysiące osób! Oferty randkowe Kobiet i Mężczyzn. Tysiące profili serwisu do przeglądania i rozmowy za darmo! Pisz ZA DARMO i poznawaj nowe osoby

Każdego dnia wyprzedzamy inne portale randkowe! Randki gdzie wszystko jest za darmo! Rejestracja i przeglądanie ofert randkowych na portalu- Za Darmo! Udane Randki na portalu. Randka umówiona poprzez portal – Spróbuj takiej randki za darmo.

źródło:  www.smartpage.pl

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (3 votes, average: 2,33 out of 10)
Loading...

2 thoughts on “smartpage.pl

  1. smartpage.pl to jedno wielkie oszustwo. Wyciągają dane osobowe, a potem konto jest nieaktywne bo niby adres ip został zablokowany, albo że niby nie mogą wysłać emaila z aktywacją na konto na Onet. Akurat. Przestrzegam zatem przed tymi wyłudzaczami, szkoda waszego czasu.

  2. Fatalny portal, obsługa usunęła mi konto po 3 dniach za to, że krytykowałem portal za błędy techniczne i to, że nie mogłem się zalogować. Nie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code