Mixer pl

Co oferuje Wam Mixer?

Strona reklamuje się jako 100% za darmo. Po rejestracji stwierdziliśmy, że faktycznie jest zupełnie bez ukrytych opłat! Być może jest to tylko chwilowa sytuacja. Po ukończeniu całego procesu zakładania konta możecie przejść od razu do poznawania atrakcyjnych kobiet i mężczyzn z Waszej okolicy. Umożliwia to dosyć sprawnie działający mechanizm wyszukiwarki której wyniki pokażą Wam osoby w pobliżu waszego zamieszkania oraz osoby o podobnych zainteresowaniach.

Portal posiada bardzo dużo użytkowników którzy również szukają nowych znajomych. W trakcie naszego testu było ich zarejestrowanych 370 000. Co ciekawe, przeglądanie randkowiczów nie wymaga zakładania konta dlatego często wyskakuje nam pewnie w wyszukiwarkach przy wpisaniu frazy: randki w Niemczech bez rejestracji. Generalnie, rejestracja jest niezbędna dopiero aby móc wysłać wiadomość do interesującej nas osoby. Jeżeli macie jeszcze konto na starych randkach o2.pl to prawdopodobnie macie już też swoje konto na Mixer.pl, ponieważ od jakiegoś czasu obie strony zostały połączone.

http://mixer.pl/

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

One thought on “Mixer pl

  1. Kobiety myślą o miłości, mężczyźni o seksie.
    To oklepane stwierdzenie, swego czasu bardzo gęsto dawkowane mężczyznom.
    W rzeczywistości stwierdzenie to oznaczało, że mężczyzna ma się starać o kobietę, skoro myśli o seksie i zapewnić jej dostatnie życie. Czyli to cała miłość, taka idea kobieca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code