Zapisanisobie pl

Dobre miejsce dla dążących ku dobru ludzi

Tym razem prezentujemy Wam serwis, dzięki któremu możecie zawierać nowe znajomości z osobami, którym bliskie są wartości chrześcijańskie. Być może właśnie na tej stronie uda się wam odnaleźć zapisaną sobie bliską osobę i dzięki temu powiększcie grono szczęśliwych, chrześcijańskich małżeństw. W kontaktach z innymi osobami rozważcie mądre słowa duchownego Stefana Wyszyńskiego: „Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi”

Katolicka strona randkowa online − ZapisaniSobie.pl − istnieje już od 2007 roku i aktualnie posiada zarejestrowanych ponad 50.000 aktywnych użytkowników (profile żeńskie, męskie, − w tym osoby, które ukryły swoje profile z różnych względów).

Serwis przeznaczony jest dla katolickich singli i ludzi mających możliwość zawarcia sakramentu małżeństwa. Mile widziani są także ludzie wątpiący, poszukujący, mający problemy z wiarą w Boga, ale szanujący wartości chrześcijańskie i poglądy innych osób. Portal po części ma matrymonialny charakter, a po części jest miejscem w którym możecie poznać ludzi o chrześcijańskich przekonaniach − do tego celu służy dedykowane forum wymiany opinii. Istnieje również forum dla spotkań, na którym użytkownicy organizują się, by spędzać wspólnie miło czas.

https://zapisanisobie.pl/

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code