Twoo com

W życiu najważniejsi są ludzie, których poznajesz

Szalona kobieta, której buty były takie same jak Twoje. Starsze osoby, którzy zawsze służyły dobrą radą. Ludzie, w których znajdujesz oparcie. Kumple, z którymi chodzicie do pubu. Ludzi, którzy nie boją się Was skrytykować czy miłość Waszego życia.

Twoo na ponad 13 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, przez co jest jedną z największych tego rodzaju stron na świecie. Portal dostępny jest już w ponad 200 krajach i 38 językach. prawdziwie aktywni, prawdziwi ludzie. Ponad milion nowych znajomości jest zawieranych każdego dnia na Twoo. Nie jest to na pewno portal dla singli bez rejestracji bo rejestracja jest konieczna i niektóre funkcje są płatne ale bez względu na to czy lubicie szukać, czatować, poznawać łatwo ludzi, czy dzielić się zdjęciami, na Twoo jest pełno ciekawych nowych osób!

W czasie rzeczywistym, czyli wszędzie! Nie przegapicie ciekawych wydarzeń używając dedykowanej aplikacji Twoo na Androida, iPhone’a, i Windows Phone. Wypróbujcie dostępną wersję mobilną lub zainstalujcie aplikację na pulpit lub przeglądarkę, by móc śledzić na bieżąco wszystkie aktywnościami na swoim profilu.

źróðło: www.twoo.com/?lng=pl

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code