Polishdating com pl

Portale internetowe sposobem na miłość

Serwis Polishdating com pl stanowi przykład ogólnopolskiego portalu randkowego, który stwarza zarejestrowanym użytkownikom możliwość znalezienia drugiej połówki za pośrednictwem internetu. Na stronie można założyć swój profil i rozpocząć natychmiast nawiązywanie znajomości z ludźmi, którzy przypadną nam do gustu.

Baza użytkowników strony liczy przeszło 852 000 tys osób, co bez wątpienia świadczy dobrze o tym portalu. Można więc do woli przeglądać ogłoszenia dziewczyn jak i chłopaków. Dodatkowym atutem jest wiek strony. Serwis randkowy polishdating.com.pl powstał w 2007 roku, czyli na dzień powstawania tego wpisu ma już 10 lat.

Serwis występuje w internecie pod wieloma adresami, np: flirtuj.pl, polishdating.no – Polacy w Norwegii i polishdating.us – Polacy w USA, polishdating.ca – Polacy w Kanadzie,  polishdating.de  w Niemczech, polishdating.at – w Austrii, polishdating.fr – we Francji, polishdating.it – we Włoszech, polishdating.es – w Hiszpanii,  polskierandki.co.uk – w Wielkiej Brytanii, jednak jest to ciągle ta sama strona z tą samą bazą użytkowników.

http://polishdating.com.pl

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code