Sladur com

Bułgarski łącznik

Znalezienie dziś właściwej partnerki lub partnera nie do końca jest prostym zadaniem. Szczególnie, gdy okres młodości i najlepsze lata swego życia spędziło się na nauce i dobrej zabawie ze znajomymi, a temat poważnych związków pozostawiło się na późniejszy okres.

Dla takich zabieganych randka w internecie wydaje się idealnym rozwiązaniem która może naprawdę Wam wiele dać. Korzystając z internetowych randek nie myślcie o tym jak o zabawie dla gimnazjalistów, ale o dostępie do nieograniczonej bazy kobiet i mężczyzn z całej Polski i świata. Będzie w czym wybierać, prawda?

Sladur.com to bułgarski portal randkowy dostępny w kilku językach w tym też w polskim. Swoją budową i funkcjonalnością przypomina typowe portale społecznościowe. Jest możliwość pisania swojego bloga, są wydarzenia, czat wideo i komunikator. Przeważającą grupą osób są randkowicze z Bułgarii co nie powinno być powodem rezygnacji z założenia tam swojego profilu, ponieważ jest też tam sporo zarejestrowanych użytkowników z Polski.

Strona dostępna jest pod kilkoma adresami: sladur.com, sozila.com, sladurana.com.

http://www.sladur.com/index.php?ln=pl

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code