Jak uniknąć oszustw związanych z randkami online

Tutaj znajdziesz informacje na temat oszustw w trakcie szukania rosyjskiej żony i znajomości z rosyjskimi kobietami poznanymi przez internet

Pamiętaj, że mimo iż powinieneś uważnie przeczytać artykuł, jest mało prawdopodobne, że spotkasz się z oszustami na większości randek internetowych. Wiele portali zapoznawczych posiada system, który monitoruje wszystkie profile i niektóre treści w swoich witrynach, często nie zezwalając nawet na komunikację poza swoimi stronami. Okazuje się to skutecznym środkiem odstraszającym dla oszustów, którzy nie mają ekonomicznej zachęty do umieszczania fałszywych profili z fałszywymi obrazami na stronie.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Właśnie wkroczyłeś w świat pięknych kobiet z zagranicy. Prawdopodobnie będziesz pełen nadziei, oczekiwań i marzeń. Jesteś chętny, aby znaleźć kogoś, kogo nie możesz znaleźć szukając w swoim kraju. Szukasz piękna, miłości, zrozumienia i uznania. A potem nagle znajdujesz to wszystko (a przynajmniej tak myślisz). Właśnie odkryłeś kogoś, kto wydaje Ci się odpowiedni. Ledwo ją znasz, ale Twoje serce mówi ci, że to ona. Twoje uczucia są przytłoczone jej pięknem. Nie kierujesz się już swoim racjonalnym myśleniem. Jesteś zakochany i gotowy, aby cały świat skierować na Twoją obcą piękność. Dziewczyna jest absolutnie cudowna. Jest po prostu bardzo biedna i rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Prosi Cię o pomoc. Ta prośba może Cię zaskoczyć lub nie. W każdym razie myślisz sobie „zrobię cokolwiek dla tej cudownej kobiety” i wyjmujesz portfel. Lepiej jednak wstrzymaj swoje emocje. Nie wszystko jest złotem, co się świeci.

Międzynarodowe oszustwa związane z ofertami matrymonialnymi i randkami online

Tak jak wszędzie indziej ten tajemniczy świat obcych narzeczonych jest pełen własnych niebezpieczeństw. Człowiek staje się strasznie wrażliwy, jeśli chodzi o miłość. Zapomina o sobie. Traci głowę. Robi się emocjonalny. W rezultacie łatwo go wykorzystać. Wiele kobiet to rozumie. Niektóre z nich będą próbowały tego użyć. Słyszałeś kiedyś o tak zwanych „oszustach randkowych”? To ludzie żerujący na tym, aby zarabiać na uczuciach mężczyzn. „Przebierają się” za piękne kochające kobiety. Ich jedynym celem jest zdobycie pieniędzy. I wyciągną wszystkie różne sztuczki, aby osiągnąć swój cel.

Po pierwsze, będą próbować uwieść Cię pięknymi zdjęciami. Następnie przekonają Cię do wysłania im pieniędzy. Wtedy znikną. Nic skomplikowanego. A jednak wielu mężczyzn padło ofiarą takich zachowań. Czy to oznacza, że ​​te pułapki są nieuniknione? Czy to oznacza, że ​​oszustów nie da się rozpoznać wśród setek uczciwych kobiet? Odpowiedź brzmi NIE WSZYSTKIE kobiety takie są. Zdrowy rozsądek i podstawowa wiedza na temat standardowych scenariuszy oszustwa pomogą Ci przebrnąć tę drogę.

Facet przekazuje pieniądze kobiecie w czerwono-czarnej sukni

Nie wysyłaj pieniędzy nieznajomym!

Oto najbardziej klasyczny ze wszystkich oszustw. Poznajesz tę najpiękniejszą dziewczynę w Internecie. Korespondujesz z nią przez chwilę. Zaczynasz ją lubić. Potem bardzo. W pewnym momencie mówi Ci, że jesteś miłością jej życia i umiera z tęsknoty i chce spotkać się z Tobą osobiście. Pieniądze to jedyny problem. Czy mógłbyś wysłać jej trochę gotówki, aby pomóc jej zapłacić za bilety/wizę/paszport? Taka prośba powinna natychmiast postawić mężczyznę na „nogi”. Zamiast tego, często łapie się na ten fortel. Czemu? Ponieważ czuje się już tak, jakby znał tę kobietę od zawsze, kiedy w rzeczywistości czasami jej w ogóle nie ma. Z pewnością jest przekonany, że ta kobieta jest całkowicie niewinna. Jest naprawdę zdesperowana i potrzebuje jego pomocy. W końcu chce się z nią spotkać, równie źle, prawda? Cóż, prawda jest taka, że ​​oszust nigdy NIE chce spotkać kogoś takiego kogo chce oszukać.

Ciekawostka: Czy wiesz, że oszuści często używają zdjęć rosyjskich gwiazd aby zwabić swoją ofiarę?

Oszust może wykorzystać inne triki, aby osiągnąć swój ostateczny cel. Na przykład może próbować grać na Twoich uczuciach. Zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wzbudzić Twoją sympatię. Co powiesz na „Nie mam dość pieniędzy, aby zapłacić za konto w tym serwisie randkowym”, pochodzące od niezwykle słodkiej atrakcyjnej dziewczyny? Chcesz być z nią w kontakcie, prawda? 50 dolarów, których potrzebuje, nie zaszkodziłoby Twojemu budżetowi, prawda? Co powiesz na „Och, mój Boże! Moja mama umiera na raka (wrzód żołądka/guz mózgu, itp)Udało mi się uzbierać 1700 dolarów, ale to nie wystarczy! Potrzebuję 450 dolarów więcej … Jestem tak zdruzgotana, i nie mam nikogo, do kogo mogłabym się zwrócić o pomoc! Nikogo oprócz ciebie … Boli mnie to, prosząc cię o pieniądze, ale proszę, pomóż mi, jeśli potrafisz … Nie wiem, co robić. ..

Wszystko może brzmieć nieco cynicznie. Ale pomogłoby, gdyby wszyscy mężczyźni otrzymujący tego rodzaju wiadomości zrozumieli, że ona nie ma umierającej mamy. Za tym „płaczem o pomoc” stoi sprytny oszust. Nic innego jak oszust, który wysyłał takie listy do setek innych mężczyzn. W takich przypadkach nie ma ludzkiej tragedii. Po prostu podejrzany interes.

Scammer może wymyślić sto dobrych powodów, dla których potrzebuje pieniędzy i dlaczego musisz jej pomóc. Jednak większość z nich używa tych samych starych sztuczek, które okazały się dość wiarygodne. Dziewczyna może poprosić mężczyznę o zapłacenie nieistniejącej miesięcznej opłaty w wysokości 50 USD, ponieważ potrzebuje pieniędzy, aby zapłacić tłumaczowi za tłumaczenie listów do Ciebie. Ponieważ jej angielski jest niewystarczająco dobry, by wyrazić swoje uczucia. A Ty chcesz wiedzieć o jej wewnętrznych uczuciach do Ciebie, prawda? Mogłaby Ci powiedzieć przełomową historię o tym, że traci pracę, traci pieniądze, jest zadłużona. Lista jest długa. Użyj swojej wyobraźni!

Angielski tych dziewczyn może być słaby, ale nie przeszkadza im to w przekonywaniu do siebie w swoich e-mailach. Niektóre z nich są bezpośrednie w kwestii pieniędzy. Inne robią to bardzo subtelnie. W rzeczywistości nie muszą otwarcie prosić o pieniądze. Mogą to po prostu tylko sugerować, narzekając na to, jak trudno jest im zarobić na życie.

Nie bądź naiwny. Nie daj się zwieść oszustom. Żadna uczciwa, szanująca się kobieta nigdy NIE poprosi Cię o pieniądze w takiej sytuacji. Nie będzie też tego sugerować. Niezależnie od tego, jak rozsądne mogą Ci się wydawać, wszelkie prośby o pieniądze są absurdalne i niewłaściwe. Stosując się do ich próśb, przygotowujesz się do wielkiego rozczarowania.

Kobieta, która ma swoje serce we właściwym miejscu, nigdy nie będzie grała na Twoich emocjach. Nigdy nie będzie próbowała wzbudzić Twojego współczucia z myślą o zdobyciu od Ciebie pieniędzy. Nigdy nie wykorzysta Ciebie i Twoich uczuć. Prawdziwa kobieta nie chce litości. Ona chce miłości. Nie chce pieniędzy. Ona chce związku. NIGDY nie przyjmie od Ciebie żadnych pieniędzy, dopóki się nie poznacie, a Twój związek zmieni się w coś prawdziwego. Nie chcesz kobiety zajętej pieniędzmi. Oszust będzie oczywiście twierdził, że nie dba o pieniądze, ale wszyscy wiemy, że czyny mówią głośniej niż słowa.

Nie zachęcamy Cię do cynizmu lub paranoicznego sprawdzania. Nie musisz być nieufnym wobec wszystkich zagranicznych kobiet szukających miłości przez Internet. Należy pamiętać, że większość kobiet nie ma zamiaru Cię oszukiwać. Szczerze szukają kogoś, z kim mogą spędzić resztę życia. Są naprawdę piękne zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Bardzo ważne jest, aby zachować ostrożność we wszystkim, nie tylko w romansach internetowych. W codziennym życiu nawet, podejmujemy środki ostrożności, aby uniknąć kłopotów. Czemu ich też nie stosować na randkach online? Lepiej dmuchać na zimne.

Setki mężczyzn poznało swoje zagraniczne żony za pomocą Internetu i są teraz szczęśliwi w związku małżeńskim. Miej to na uwadze. Pamiętaj też, że w miłości nie ma natychmiastowej satysfakcji. Bądź cierpliwy, a Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona. Życie jest warte ryzyka pomimo wszystkich niebezpieczeństw i trudności, prawdziwa miłość jest warta poszukiwania. Bądź ostrożny, ale nie pozwól, by niebezpieczeństwa Cię zniechęciły.

Nie marnujcie na oszustów swoich uczuć, współczucia i pieniędzy. Zatrzymajcie wszystko dla kogoś, kto naprawdę na to zasługuje.

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code