Walentynkowe prezenty dla ukochanej

Znalezienie odpowiedniego prezentu na Walentynki jest prawdopodobnie najtrudniejszym przeżyciem zakupowym w życiu każdego mężczyzny. To nie jest jak kupowanie prezentu urodzinowego – wybór prezentu na tę wyjątkową okazję nie tylko pokaże Twoją miłość do niej, ale także Twój stopień zaangażowania. Najprostszymi prezentami, które możesz zdobyć na Walentynki, są kwiaty, czekoladki i misie. I to jest w porządku, ponieważ można sprawić, aby nieco ogólny prezent był bardziej osobisty.

Kwiaty

To może wydawać się prezentem, ale nie musi tak być. Kwiaty mogą powiedzieć milion słów. Róże są tradycyjnym prezentem na Walentynki, ale z pewnością będą dobrze przyjmowane o każdej porze roku. Ale zanim kupisz róże, wiedz, jaką wiadomość wysyłasz. Możesz więc zaimponować jej swoją wiedzą i wysoką kulturą, mówiąc jej, co masz na myśli – A gdy jeszcze ona wie, co to znaczy, będzie to wspaniały prezent.

Tutaj znajdują się różne znaczenia kolorów róży:

Róże – znaczenie każdego koloru

Upewnij się, że wysyłasz odpowiednią wiadomość, gdy wybierzesz róże dla kogoś, w przeciwnym razie otrzyma niewłaściwą wiadomość!

Bukiet czerwonych róż

Róże

Czerwony: Miłość, piękno, odwaga i szacunek

Biały: Czystość i niewinność, cisza lub tajemnica, a także szacunek i pokora

Różowy: Docenienie, „dziękuję”, łaska, doskonałe szczęście i podziw

Ciemno różowy: Wdzięczność, szacunek

Jasnoróżowy: Podziw, sympatia

Żółty: Radość, przyjaźń, obietnica nowego początku

Pomarańczowy: Pragnienie i entuzjazm

Czerwony i biały: Łącznie oznaczają one jedność.

Red Rosebud: Symbol czystości i piękna

Biały pąk róży: Symbolizujący dziewczęcość

Cierniowa róża: Oznacza „miłość od pierwszego wejrzenia”.

Coral Roses: Wyraź jedną rzecz swoim namiętnym kolorem: Desire.

Brzoskwiniowe róże: mówią o uznaniu, wdzięczności, a także współczuciu

ŁĄCZONE RÓŻE

Złóż dwa lub więcej kolorów róż i powstaje nowe znaczenie róży:

Białe róże + żółte róże: Symbol harmonii.

Czerwone róże + żółte róże: Przesłanie szczęścia i świętowania

Czerwone róże + białe róże: Wskazanie więzi i harmonii.

Kobiety uwielbiają też utrzymywać kwiaty jako sentymentalny przedmiot, więc możesz dostarczyć jej bukiet róż, a następnie dać jej piękną wazę, aby mogła długo trzymać kwiaty po wyschnięciu (kobiety wiedzą, jak suszyć kwiaty, więc nawet nie pytaj).

Miś

Miś jest zawsze bezpieczną opcją, ale możesz chcieć ją połączyć z czekoladkami lub kwiatami, aby otrzymała miły prezent, z którego będzie mogła cieszyć się od razu i mieć coś do przytulenia, kiedy nie będziesz w pobliżu. To świetny i oryginalny pomysł na prezent walentynkowy, który przypomni ukochanej o Twojej pamięci na długo po zakończeniu Walentynek. Miś walentynkowy jest uroczy, pluszowy i milutki! Ten mały prezent ogrzeje serce tej, którą kochasz.

Pluszowy miś na święto Walentynek

Czekoladki

Kobieta zawsze docenia pudełeczka z jej ulubionymi czekoladkami, więc jeśli zdecydujesz się na to, zdobądź jej smak, o którym wiesz, że lubi i który doceni. Czekolada to świetny prezent na każdą okazję i wywoła uśmiech na twarzy każdego miłośnika czekolady.

Wino

Jeśli wiesz, że ma upodobanie do dobrego wina, możesz jej kupić butelkę jej ulubionego trunku. Wybór jest ogromny, od Amaretto po Zinfandel, z pewnością będzie to napój który doceni. Jeśli nie wiesz, które wina preferuje – zakup butelki francuskiego wina będzie dobrym wyborem.

Kolacja przy świecach i dobrym winie umili czas niejednej parze

Są to bardziej ogólne prezenty, które są idealne dla nowszych par, kiedy naprawdę nie możesz znaleźć nic konkretnego, lub wiesz, że naprawdę docenia czekoladki lub kwiaty. Możesz uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowymi, dostarczając je do pracy lub wysyłać dwanaście pojedynczych róż przez cały dzień!

Szczęśliwych Walentynek dla Ciebie !!!!

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code