Polishsouls co uk

Portal randkowy dla Polaków w UK, dostosowany na Smartfony i Tablety!

Jak doszło do powstania Polish Souls? Było kilka pomysłów i najpierw miały powstać randki przez internet bez logowania. Po jakimś czasie rozwiązanie przyszło samo – w UK. Pomysłodawcy zauważyli, że żadna strona randkowa nie była przystosowana dla ludzi mających mało czasu i żyjących w ciągłym biegu – a przecież taka jest specyfika na wyspach. Co chwile ktoś na was wpada, dostajecie zgagi, bo na żaden posiłek nie przeznaczacie więcej niż kilka minut i 24 sekundy, a dodatkowo za każdym razem musieliście przy tym stać. Wszyscy chodzą jak nakręceni, mamy z dzieciakami się spieszą, nawet ludzie bezdomni jakoś szybciej proszą tutaj o parę groszy, uważając, żeby przechodzień im nie uciekł, zanim sięgnie do swojej kieszeni.

Tworząc portal, pomysłodawcy starali się, aby był on jak najbardziej łatwy w obsłudze i przyjazny. Dodatkowo, postanowili dostosować do go wszystkich możliwych urządzeń (komputery, tablety, telefony), na co nie pozwalają często inne strony randkowe dla Polaków na emigracji. Stworzyli szansę, żeby wszyscy Polacy na emigracji wiedzieli, co to jest polska dusza. I żeby każdy odnalazł tę bratnią.

Portal dostępny jest pod kilkoma różnymi domenami, np: dla Polaków w Szwecji: Polishsouls.se, we Włoszech: Polishsouls.it, w Niemczech: Polishsouls.de, w Stanach Zjednoczonych: Polishsouls.com i w Holandii: Polishsouls.nl. Rejestrując się pod jednym z tych adresów będziecie mieć dostęp ciągle do tej samej bazy użytkowników.

źródło: http://polishsouls.co.uk/

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code