Serenada pl

Portal randki Serenada.pl jest firmą z tradycjami i doświadczeniem w kojarzeniu par na terenie całej Polski i za granicą

Strona reklamuje się jako Biuro matrymonialne świadczące usługi matrymonialne z powodzeniem od 2005 roku ale funkcjonalnością niczym się nie różni jak inne płatne internetowe randki.

Jak można przeczytać na stronie, misją biura jest pomoc wszystkim samotnym szukającym swojej „drugiej połowy”, pragnącym poznać odpowiednią osobę w celu nawiązania przyjaźni, założenia stałego związku oraz szczęśliwej rodziny. Oferta usługowa skierowana jest osób pełnoletnich, powyżej 18 roku życia.

Na portalu tym znajdziemy atrakcyjne oferty matrymonialne ze wszystkich regionów Polski oraz ogłoszenia matrymonialne osób samotnych z zagranicy. Z usług portalu korzystają tysiące samotnych osób, spragnionych miłości, przyjaźni i ciepła rodzinnego, które jej zaufały, założyły swój Profil, aktywnie nawiązują ciekawe kontakty i odnajdują wymarzoną miłość. Użytkownikami są wartościowe, kulturalne i wykształcone osoby, których łączy samotność oraz pragnienie poznania sympatycznej i miłej osoby.

Czytając główny opis, można się dowiedzieć, że Portal reprezentuje, nowoczesne internetowe biuro matrymonialne, które daje możliwość przeglądania wszystkich aktualnych ofert, kontaktowania się z wybranymi ludźmi za pomocą poczty internetowej lub telefonicznie. Działa i rozwija się b.prężnie, jest już znany i popularny w całej Polsce, o czym świadczą liczne, artykuły i prezentacje w Mediach informujące o jego działalności oraz podziękowania od skojarzonych par. Zajmuje czołowe miejsca w wielu rankingach i Top listach w kategorii – biura matrymonialne i randki dla samotnych. Swoim użytkownikom zapewnia ochronę danych osobowych i bezpieczne korzystanie z serwisu matrymonialnego. W celu zapewnienia wysokiego poziomu usług i wiarygodności ofert – zamieszczane są wyłącznie pełne profile ze zdjęciem.

Poznaj swoją sympatię, nową miłość i życiowego partnera

Na stronie można przeglądać aktualne ogłoszenia randkowe osób samotnych, które czekają na kontakt od Ciebie. Rejestrując się online, zakładamy swój Profil ze zdjęciem i opłacamy wybrany abonament, wtedy otrzymujemy pełny dostęp do ofert z danymi do kontaktu. Nawiązuj kontakty z wybranymi osobami i umawiaj się na miłe, sympatyczne randkowanie. Profesjonalne usługi i oferta Biura Serenada dadzą Ci szansę na poznanie odpowiedniego partnera/ki i tylko od nas samych będzie zależało czy będzie to ciekawa znajomość i przyjaźń, czy miłość, która z czasem przerodzi się w trwały i szczęśliwy związek. Pamiętaj, że dzięki Twojemu profilowi do Biura zapiszą się też inne osoby, których zainteresuje Twoja oferta.

Zarejestruj się i wygraj z samotnością

web: www.serenada.pl

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code