5 błędów jakie popełniasz przy podrywaniu co weekend

Masz urok, ale nie możesz dopiąć swego?  Porzuć więc swoje dotychczasowe sztuczki ze swojego podręcznego zestawu do podrywania.

Kolejna piątkowa noc, kolejna świeża szansa, by oczarować jej osobę gdy spotykasz ją w klubie. Jeśli nie miałeś ostatnio szczęścia w podrywaniu kobiet, może nadszedł już czas, aby ponownie ocenić swoje strategie uwodzenia. Oto pięć błędów, które popełniasz, oraz łatwa ich naprawa, która odwróci Twoje porażki w uwodzeniu.

1. Myślenie już o finale

Flirtujesz z nią oczekując dwóch rezultatów: Zakochania się – a potem leżenia w łóżku – z Tobą. Ale ustalenie wyniku końcowego już na samym początku to pewny sposób na ugaszenie potencjalnego płomienia, mówi Todd Valentine, trener relacji damsko męskich. Możesz nieźle się rozczarować, jeśli Twoja rozmowa z kobietą będzie skierowana tylko w stronę sypialni. Panie mają całkiem niezłe mierniki wyczucia sytuacji. Jeśli kobieta czuje, że rozmawiasz z nią tylko o tej jednej rzeczy i wyczuje, że myślisz tylko o jednym, możesz skończyć zupełnie sam w klubie lub nawet zimnym napojem na twarzy.

Napraw flirt: Ciesz się z interakcji jaką z nią nawiązujesz. To sprawi, że będziecie mieli ze sobą ​​o wiele więcej zabawy tego wieczoru. Ponadto im bardziej skoncentrujesz się na obecnej rozmowie, tym bardziej prawdopodobne są te przyszłe.

2. Drażnienie jej

Jeśli jesteś jak większość facetów, dokuczanie było twoim chlebem powszednim, odkąd chodziłeś na plac zabaw. Zaczepiałeś dziewczyny ciągnąc je czasami za warkocze, itd. I choć prawdą jest, że pewien poziom żartów może sprawić, że Twoje dowcipne przekomarzanie się, przyniesie oczekiwane skutki to zawsze musisz z tym uważać aby nie przeholować i kogoś nie urazić. Najlepszy przykład: „Wow, jaka fajna sukienka, gdyby nie ona nie wiedziałbym czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem”.

Napraw flirt: Czy ona śmieje się z Ciebie? Dokuczacie sobie trochę nawzajem?: Utrzymuj poziom tej gry tak aby nie czuła się przegrana.

3. Ignorowanie jej sygnałów

Flirtujesz z nią, ale czy ona wysyła te same sygnały? Faceci często kontynuują proces podrywania bez względu na to, czy kobieta jest tym zainteresowana czy nie, a flirt jest jak taniec, to Ty musisz ustalać dobre tempo i mieć chętnego partnera. W przeciwnym razie tracisz zarówno swój czas – i potencjalnie zdenerwowanie niej.

Napraw flirt: Wczuj się w jej język ciała. Czy ona pochyla się do przodu? Bawi się swoimi włosami? Uśmiecha się? Dotyka cię? Jeśli nie, żaden poziom flirtu cię nie uratuje. Zrezygnuj.

4. Nie ciągniesz sprawy do końca

Ciągle słyszymy od kobiet, że faceci długo z nimi rozmawiają, a potem nic nie proponują, żadnego zaproszenia, itd. Nie próbują zdobyć numeru. Nic nie robią, więc nie wiedzą, co się dzieje, gdy on nie ma nic do zaoferowania oprócz tej wspaniałej rozmowy.

Napraw flirt: Jeśli uważasz, że ona to czuje, idź w tym kierunku. Zapytaj, czy możesz dostać jej numer. Inna opcja: daj jej wizytówkę i zanotuj na niej swój prywatny numer telefonu. W ten sposób sprawdzisz czy jej na Tobie naprawdę zależy i czy warto będzie znowu z nią rozmawiać gdy spotkasz ją kolejny raz.

5. Oczekiwanie zbyt długo z odpowiedzią

Masz jej numer? Wspaniale! Ale nie licz na to, że będzie czekała na Twój telefon wieczność. Jeżeli będziesz zwlekał długo z zadzwonieniem do niej, ryzykujesz, że ją tym zniechęcisz lub sprawisz, że pomyśli, że nie jesteś nią zainteresowany. W końcu, jeśli kiedykolwiek istniała jakakolwiek zasada dla reguły 3-dniowej, dotyczyła ona pisania listów a to przestało być już aktualne.

Napraw flirt: Nie jest regułą szybka i zdecydowana odpowiedź, ale czekanie z kontaktem, aż upłynie chociaż 12 do 24 godzin od Twojego pytania „Czy mogę mieć twój numer?” lub „Odezwę się do ciebie” Przekazuje Twoje zainteresowanie jej osobą, sprawiając, że zostaniesz zaakceptowany bądź zlekceważony.

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code