Interpals net

InterPals to najlepsza strona, na której można spotkać ludzi i poznać nowych przyjaciół, znajomych, partnerów językowych i kumpli z podróży!

Poznawaj ludzi na całym świecie!

Od ponad dziesięciu lat InterPals jest jedną z największych darmowych stron internetowych do wymiany korespondencji online, wymiany kulturalnej i nauki języków obcych.

Utworzona w kwietniu 1998 roku strona, nazywała się „International Penpal Page„. Było to przyjazne forum, na którym można było poznać osoby z całego świata z którymi wymieniało się wiadomościami przez pocztę elektroniczną. Forum szybko stało się tak popularne, że zostało przebudowane od podstaw w 1999 roku, zmieniając nazwę strony na InterPals.

Zdobywaj nowych przyjaciół. Ucz się języka. Odkrywaj świat.

Od tego czasu strona stała się jedną z największych i popularniejszych darmowych witryn do wymiany korespondenci e-mail w internecie. Ale nie tylko to, stała się miejscem, w którym odbywają się praktyki językowe i znajdywanie przyjaciół z miejsc naszych podróży a nawet randkowania. Mimo to pierwotna misja strony pozostaje niezmienna: pomóc ludziom spotkać się z przyjaciółmi z całego świata za darmo.

interpals.net nie jest typowym portalem dla singli, ale na pewno można poznać tam ciekawych ludzi, a może kto wie, nawet się zakochać.

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code