Strefasingla pl

Zamiast wirtualnie randkować, spotykasz się w realu.

Ta strona, to nie żadne darmowe randki online ani inny typowy portal randkowy czy biuro matrymonialne. Nowych znajomych i przyjaciół poznacie na wyjazdach, wspólnych wyjściach i spotkaniach.

Wszystkich łączy sport, kino, turystyka, taniec, muzyka i wiele, wiele różnych pasji, hobby i zainteresowań. Strefa to jeden z pierwszych w Polsce stron dla singli, gdzie oprócz partnera, możecie zdobyć przyjaciół i znajomych na całe życie.

Strona nie dla wszystkich

Strefa to miejsce dla wymagających i dojrzałych ludzi, z waszej najbliższej okolicy (regionalizacja) w wieku minimum 21 lat (30+, 40+, 50+ i więcej). Użytkownicy są tolerancyjni i różni.Szanują swoje historie i są otwarci na to, co nowe. Przeszło 90% osób zarejestrowanych w Strefie deklaruje, że chce w niedalekiej czy dalszej przyszłości stworzyć szczęśliwy i długotrwały związek, oparty na stałych fundamentach.

Nie ilość, a jakość

Nie mają globalnej sieci profili i milionów użytkowników jak popularne portale randkowe. Co wcale nie zmniejsza szansy na znalezienie tam ciekawych osób.

Spotkania w grupach

W życiu liczy się to, jakich ludzi spotykacie. Dzięki wydarzeniom dopasowanych do użytkownika, po prostu poznajecie nowych, interesujących ludzi, poszerzycie grono znajomych, rozwiniecie się i ciekawie spędzicie wolny czas. To nie żadne randki w sieci, randkowicze poznają się realnie, naturalnie i bez żadnej randkowej presji.

Jak każdy inny portal randkowy, ten też nie zagwarantuje wam znalezienia „drugiej połówki”. Nikt nie może dać takiej gwarancji, ale rejestrując się tam, dajecie sobie szansę do ciekawych spotkań i otwarcia przed sobą nowych możliwości, których się nawet nie domyślacie. Nic nie stoi więc na przeszkodzie aby dać sobie po prostu bezpłatnie… kolejną szansę.

Strefasingla.pl to randki spotkania i przede wszystkim aktywność.

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code