BeMyDate mobi

Single w Twojej okolicy

Wielojęzyczny portal randkowy 500 tys realnych użytkowników. To bardzo zaskakujący rezultat, ponieważ strona nie wyróżnia się niczym, co stawiałoby ją w czołówce portali randkowych.

Pomijając dość zachowawczy wygląd, który na obecne czasy chyba trochę trąci myszką, oferuje tylko uproszczoną wyszukiwarkę i niezbyt trafne podpowiedzi, oparte na usłudze lokalizacyjnej. Aby móc w pełni skorzystać z jego wszystkich możliwości, konieczne jest aktywowanie płatnej usługi.

Ważne. Serwis BeMyDate jest usługą subskrypcyjną. Aktywacja tej usługi pozwala użytkownikom korzystać z Funkcji Premium. Koszt takiej usługi to 6,15 zł z VAT za każdy odebrany SMS!. Tygodniowo będzie wysyłane 3 takie SMSy. Chociaż niektórzy internauci piszą że jest ich sporo więcej, co przekłada się na ich rachunki za telefon! Usługa dostępna jest dla sieci: Orange, Plus, T-Mobile, Play.

W internecie można przeczytać wiele negatywnych opinii na temat tego serwisu a to za sprawą, jak to opisują internauci, niechcianych SMS-ów. Poniżej podajemy link gdzie można dowiedzieć się jak zrezygnować z płatnych przychodzących SMS-ów.

Dezaktywacja abonamentu: http://www.bemydate.mobi/web/Forward.action?showAboPage=

Adres strony: http://bemydate.mobi/

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code