Proximeety pl

Randki – portal randkowy bezpłatny – czat – randka – serwis randkowy

Proximeety.pl jest serwisem randkowym adresowanym do użytkowników w Polsce oraz polskojęzycznych internautów na całym świecie. Skierowany jest do tych wszystkich, którzy szukają nowych znajomości. Umożliwia poznanie nowych znajomych, przyjaciół i porozmawianie z nimi. Być może dzięki tej stronie poznacie miłość swojego życia.

Podczas rejestracji nie musicie wypełniać żadnych ankiet, jak proponują to inne prtale randkowe, po prostu podajecie swój nick i adres e-mail. Następnie otrzymacie hasło umożliwiające dostęp do strony. Na swoim profilu można umieścić do 5-ciu fotografii. Dostępny jest system automatycznego powiadamiania. Użytkownicy są zawiadamiani natychmiast w momencie gdy, ktoś próbuje kontaktować się poprzez stronę.

Wszystkie opisy, komentarze i umieszczane zdjęcia są wcześniej sprawdzane przez moderatorów pod kątem zgodności z regulaminem. Zastosowany system narzędzi zabezpieczających, szybko rozpoznaje szkodliwe oprogramowanie i kasuje fałszywe konta. Strona jest finansowana z wpływów z reklam. Cała strona randkowa i czat są w 100% bezpłatne dla wszystkich użytkowników.

http://www.proximeety.pl/

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 10)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code