Kobiety lubią mężczyzn o kreatywnym charakterze

Wybierając idealnego mężczyznę, wydaje się, że kobiety cenią kreatywny styl ponad pieniądze i, co zaskakujące, seksowny mundur. Według nowej ankiety przeprowadzonej przez internetowy serwis randkowy Parship, jedna trzecia Brytyjek chciałaby, aby ich partner był artystą, pisarzem lub muzykiem. Natomiast zaledwie dwa procent chciałoby umówić się z bankierem, w porównaniu do 18 procent dwa lata temu.

Nie powinno to dziwić, ponieważ recesja zniszczyła trochę renomę bankowców. Ale co z mężczyzną w mundurze? Badanie wydaje się podważać powszechny mit, że kobiety ślinią się nad policjantami i pilotami linii lotniczych. Rzeczywiście mężczyźni w tych zawodach byliby idealnymi kochankami odpowiednio dla zaledwie siedmiu procent i dziewięciu procent kobiet.

Więc chłopaki, porzućcie mundury, przestańcie sypać pieniędzmi i załóżcie pokryty farbą kombinezon, jeśli chcesz zwrócić uwagę kobiety.

Osobna ankieta przeprowadzona przez Parship niedawno ujawniła, że ​​w 2020 roku siedem milionów singli w Wielkiej Brytanii skorzysta z Internetu, by znaleźć miłość, a 1,4 miliona z nich spotka kogoś wyjątkowego i zacznie poważny związek.

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code