Czterech na dziesięciu mężczyzn zdradziło kiedyś

Kobiety szukające wiernego faceta mogą być zniechęcone, słysząc, że według nowej ankiety przeprowadzonej przez portal randkowy Smooch.com, mężczyźni są o jedną trzecią bardziej skłonni do niewierności niż kobiety.

Okazuje się, że 41 procent facetów zdradziło swoją partnerkę w pewnym momencie zwiazku, w porównaniu z 29 procentami kobiet.

Badanie pokazuje również, że im starszy jest mężczyzna, tym większe jest prawdopodobieństwo, że „zbłądzi” – 44 procent osób powyżej 50 roku życia przyznaje się do niewierności, w porównaniu z 31 procentami osób w wieku od 18 do 24 lat.

Co ciekawe, prawdopodobieństwo, że mężczyzna zdradzi, rośnie w zależności od tego, jak jest wykształcony. Około 54 procent mężczyzn z tytułem magistra kiedyś zdradziło, w porównaniu z 30 procentami osób bez wyższego wykształcenia.

Podobnie mężczyźni z wysokimi zarobkami częściej mają skoki w bok niż mężczyźni o niższych dochodach, podobnie jak ci, którzy uważają się za przystojnych.

Według naukowców z London School of Economics and Political Science, odpowiedzi dlaczego mężczyźni są bardziej skłonni do zdrad niż kobiety, przyczyn należy szukać w ich naturze. Psycholog ewolucyjny S. Kanazawa twierdzi, że w prawie każdym mężczyźnie drzemie „lekko poligamiczna natura”

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code