Czas na rozstanie – przerwa czy zerwanie?

Więc twój partner chce zrobić sobie przerwę. Co to dokładnie oznacza i co to mówi o twoim związku? Celem posiadania kogoś w swoim życiu jest to, że lubisz spędzać czas razem, więc naturalne jest, że czujesz, że coś jest nie tak w związku, jeśli twoja ukochana osoba prosi o trochę czasu z dala od ciebie.

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś może poprosić o przerwę w związku

Niekoniecznie oznacza to koniec związku i może w rzeczywistości być pozytywną rzeczą. Więc nie panikuj! Czasami związek może się rozwijać bardzo szybko i trochę idzie się w nim na żywioł. Narastająca wtedy presja może być zbyt duża i jedno lub oboje zaczynacie panikować. Czasami wpływ osób z zewnątrz, powoduje stres w związku lub problemy stają się zbyt duże i musisz na chwilę Ty lun on odejść. Chcemy tak bardzo połączyć się z drugą osobą w naszym życiu, że tracimy często indywidualność i potrzebujemy wtedy czasu, aby ponownie połączyć się ze sobą. Dopiero gdy funkcjonujemy dobrze jako połowa, możemy dobrze funkcjonować w parze. Aby stworzyć całość, potrzebujesz dwóch pełnych połówek.

Chociaż przerwa nie musi oznaczać końca związku – jeśli masz problemy, nadal tam będą, gdy wrócicie do siebie. Wykorzystaj wolny czas na przemyślenia i ponownie skup się nad tym wszystkim.

Rozdarte na pół wakacyjne zdjęcie dziewczyny i chłopaka siedzących na ławce nad morzem
Rozstanie czy tylko przerwa w zwiazku

Jeśli partner ma negatywne odczucia w związku i chce spędzić czas z dala od Ciebie i czuje się tak w obecnej chwili – jaka to nadzieja na przyszłość? Jednak czasami przerwa w związku może być najlepszą rzeczą, jaka ci się kiedykolwiek przytrafiła. Twój partner może zdać sobie sprawę, ile dla niego znaczysz. Może zdać sobie sprawę, że jeśli macie od siebie przerwę, w rezultacie będziesz chciała się od niego odejść na zawsze. Jeśli jednak taki będzie rezultat – i tak by się to prawdopodobnie wydarzyło w pewnym momencie w najbliższej przyszłości.

Jeśli twój partner chce rozstania, bądź odważna

Nie martw się, to może nie być koniec. Jednak musisz być mądra. Nie pozwól swojemu partnerowi zjeść ciastko i mieć ciastko. Przerwa oznacza właśnie to. Żadnych telefonów, spotkań w gronie przyjaciół i spotkań z innymi ludźmi. Przerwa może oznaczać wiele rzeczy, a to, czego nie chcesz, to ktoś, kto jest prawie pewien, że nie chce z tobą być, ale jest zbyt przestraszony, aby całkowicie zerwać kontakt, gdyby nie znalazł nikogo lepszego. Kontroluj ustalone wcześniej uzgodnienia rozstania i ustal warunki na przyszłość.

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code