Dlaczego kobiety pozwalają mężczyznom źle je traktować

Straciłem już rachubę, kiedy słucham kobiet narzekających na sposób, w jaki traktują je mężczyźni, i nie mówię o kobietach wyraźnie niepewnych siebie. Nie, te kobiety odnoszą sukcesy, są niezależne i atrakcyjne. Więc co sprawia, że ​​znoszą złe zachowanie?

Kiedy kogoś kochamy, usprawiedliwiamy go. Przekonujemy samych siebie, że istnieje powód ich zachowania i wierzymy, że jeśli wystarczająco ich kochamy i rozumiemy, w końcu staną się takimi, jakimi chcemy, żeby byli i wierzymy, że naprawdę nimi są. Niestety, rzadko się to zdarza i nadal znosimy nieszczęście, zamiast odcinać się i stawiać na pierwszym miejscu własne potrzeby.

Nie możesz oczekiwać, że ktoś cię pokocha, chyba że naprawdę kochasz siebie. Tylko wtedy, gdy naprawdę siebie kochasz, możesz odpowiednio siebie szanować i wtedy będziesz traktować siebie lepiej. Mężczyzna instynktownie wie, na co się zgodzisz, a kobieta o wysokiej samoocenie wydaje się o wiele bardziej atrakcyjna. Mężczyźni lubią rywalizować – zdobywać nagrody.

Nauczenie się kochania siebie może być trudne, zwłaszcza gdy nie jesteś osobą, którą chcesz być. Na przeszkodzie mogą stanąć różne sytuacje życiowe, a to może prowadzić do braku poczucia bezpieczeństwa i niskiej samooceny. To wtedy najprawdopodobniej wchodzimy w złe relacje. Marzymy, że ktoś nas pokocha bez względu na wszystko i sprawi, że sytuacja stanie się lepsza, i chociaż może się to zdarzyć, jest o wiele bardziej prawdopodobne, że zaczniesz zdrowy związek, gdy jesteś w dobrej kondycji psychicznej.

Bądź odpowiedzialna za własne szczęście. Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Jeśli są rzeczy, których nie lubisz, spróbuj robić małe kroki, aby ciągle iść do przodu. Sporządź listę wszystkich swoich dobrych cech i bądź pozytywnie nastawiona.

Jeśli zrobisz te wszystkie rzeczy, z większym prawdopodobieństwem wejdziesz w dobry związek i zatrzymasz cykl pozwalający mężczyznom źle Cię traktować.

Czujesz w sercu wiosnę? Tu przeżyjesz chwile radosne!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code